wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

14°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 08:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. Nie jeżdżą tramwaje na Poświętne. Zobacz jakie są zmiany w ich kursowaniu
Tramwaje nie jeżdżą na Poświętne z powodu naprawy torowiska Tomasz Hołod
Tramwaje nie jeżdżą na Poświętne z powodu naprawy torowiska

W czwartek (23 lutego) na pętlę Poświętne ponownie nie jadą tramwaje, które z powodu trwających na pętli prac przy naprawie torowiska zostały skierowane objazdem. Dotyczy to kilku linii tramwajowych. Na pętlę kursuje autobus zastępczy. Do kiedy będą trwać utrudnienia? Przeczytaj poniżej.

Reklama

Prace przy naprawie torów tramwajowych prowadzone w środę nie wystarczyły i ujawniły kolejne miejsca, które wymagają naprawy. Z uwagi na rozszerzony zakres przeprowadzanych prac torowych są spore zmiany w kursowaniu tramwajów.

Zmiany obowiązywać miały do końca dnia w czwartek

MPK Wrocław poinformowało o konieczności zwiększenia zakresu naprawy torowiska na pętli Poświętne i w związku z tymi pracami tramwaje linii 1, 7, 70, 74 zostały skierowane objazdem od pl. Powstańców Wielkopolskich przez ul. Słowiańską, Jedności Narodowej, mosty Warszawskie, ul. Toruńską, Kwidzyńską do pętli Kowale.

Zmianę kursów zaplanowano do wieczora w czwartek. Tramwaje wrócić na swoje stałe trasy powinny w piątek rano - tak zapowiadał miejski przewoźnik. Niestety, jeszcze w piątek nie udało się zakończyć wszystkich prac.

W związku z prowadzonymi pracami torowymi, MPK Wrocław poinformowało, że zmiany kursów na pętlę Poświętne zostały wprowadzone do odwołania.

Na pętlę Poświętne kursują autobusy zastępcze

Autobusy zastępcze kursują w relacji Dworzec Nadodrze - Poświętne - Dworzec Nadodrze. W przypadku zakupionego biletu okresowego na konkretne linie tramwajowe będą obowiązywać również w podstawionym autobusie zastępczym.

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl