4. Napad na bank we Wrocławiu. Trwa policyjny pościg
Napis pilne na czerwonym tle wroclaw.pl
Napis pilne na czerwonym tle

Na wrocławskiej Klecinie doszło do napadu na placówkę bankową. Policja prowadzi pościg. W tym rejonie miasta mogą być utrudnienia.

W poniedziałek 8 kwietnia, po godzinie 14 nieznany sprawca napadł na odział Banku Pekao S.A. przy ul. Wałbrzyskiej na Klecinie.

Napad na Bank Pekao S.A. we Wrocławiu

- Doszło tam do zdarzenia o charakterze kryminalnym. Obecnie na miejscu pracuje grupa operacyjno-procesowa - mówi w rozmowie z wroclaw.pl st. asp. Aleksandra Freus z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Policja szuka sprawcy napadu na Bank Pekao S.A. przy ul. Wałbrzyskiej

Policja ze względu na prowadzone czynności nie ujawnia szczegółowych, w tym m.in. kwoty zrabowanych pieniędzy. Nieoficjalnie wiadomo, że podczas napadu na bank nikt nie doznał obrażeń a sprawcą był mężczyzna, który z miejsca zdarzenia uciekł na motocyklu. Trwają jego poszukiwania.