wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

17°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 02:45

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Konkursy
  4. Mamy dla Was vouchery na posiłek w Czasoprzestrzeni
Kliknij, aby powiększyć
W kółku: vouchery do wygrania, w tle: słodkości w Czasoprzestrzeni fot. www.wroclaw.pl
W kółku: vouchery do wygrania, w tle: słodkości w Czasoprzestrzeni

W najbliższy weekend – 15 i 16 czerwca w Czasoprzestrzeni odbędzie się letnia edycja Festiwalu Kupuj Świadomie. Oprócz targów modowych, kosmetycznych i roślinnych, będą również food trucki i słodkości. Mamy dla Was 3 podwójne zaproszenia na posiłek lub słodki poczęstunek. Konkurs trwa od wtorku (11 czerwca) od godz. 16:30 do środy (12 czerwca) do godz. 10:00.

Reklama

Festiwal Kupuj Świadomie w Czasoprzestrzeni

Targi autorskich ubrań, nowości kosmetyczne, piękne rośliny, a także słodkości i zlot food trucków. Wszystkie te wydarzenia są częścią letniej edycji Festiwalu Kupuj Świadomie, podczas którego kupicie produkty od polskich producentów. Wszystko to w najbliższy weekend – 15 i 16 czerwca w Czasoprzestrzeni we Wrocławiu. 

  • Wydarzenie odbędzie się w godzinach: 11:00-19:00 (sobota) i 11:00-18:00 (niedziela).

W naszym konkursie możecie wygrać 3 podwójne vouchery na jedzenie lub słodkości. Mamy dla Was 2 x podwójny voucher na Dziką Ucztę oraz 1 x podwójny voucher na Słodko Gorzko.

Kliknij, aby powiększyć
Powiększ obraz: Vouchery do wygrania w konkursie www.wroclaw.pl
Vouchery do wygrania w konkursie

Festiwal słodkości, kawy i lodów Słodko Gorzko

Na miłośników kawy i deserów czeka prawdziwy raj. Od aromatycznych espresso oraz innych kaw z wyselekcjonowanych ziaren i rzemieślniczych palarni, przez ręcznie przygotowane ciasta, ciastka, ciasteczka, serniki, brownie, drożdżówki z owocami, eklery oraz tartaletki, desery, rolki cynamonowe, po kremowe lody. Wyroby będą dostępne także w wersji wege, bezglutenowej oraz fit.

Zlot food trucków Dzika Uczta

Podczas targów spróbujecie dań z kuchni indyjskiej, azjatyckiej, śródziemnomorskiej, włoskiej, tureckiej, amerykańskiej, greckiej i wielu innych. Będzie można zjeść między innymi: tosty, burgery, pierożki dim sum, frytki z batatów, krewetki, kalmary w cieście, pyszne mięsa, kiełbaski i inne specjały z grilla, popsy, stripsy, fish&chips, hot-dogi, zapiekanki, manchurian, tikka masala, tortille czy kebab. 

Szczegóły dotyczące festiwalu przeczytacie w naszym artykule - tutaj.

Jak wygrać podwójny voucher?

Aby wygrać podwójny voucher, trzeba od wtorku (11 czerwca) od godz. 16:30 do środy (12 czerwca) do godz. 10:00 wysłać do nas wypełniony poniższy formularz konkursowy.

W formularzu podajemy imię, nazwisko i kontaktowy numer telefonu. Odpowiadamy też na pytanie:  Gdzie odbędzie się letnia edycja Festiwalu Kupuj Świadomie w ten weekend?

Wygrywają: pierwsze i dwa ostatnie zgłoszenia (pierwsze zgłoszenie wygrywa vouchery na Słodko Gorzko, a dwa ostatnie na Dziką Ucztę). O wygranej poinformujemy telefonicznie oraz e-mailowo.

Przyjmowanie zgłoszeń zostało zakończone.

UWAGA! Vouchery będą do odebrania wyłącznie osobiście w naszej siedzibie na placu Solnym (można przyjść je odebrać w środę, czwartek lub piątek, 12-14 czerwca).

  • Adres: pl. Solny 14, odbiór w sekretariacie (2 piętro).
  • Sekretariat czynny jest od godz. 08:00 do 16:00.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl