wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 14°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Loteria Fundacji Węgielek - Pełna miska, pełny talerz

Co łączy Fundację na rzecz zwierząt „Węgielek“, sieć lodziarnio-kawiarni Balduno Manufaktura i wrocławską gastronomię? Troska o zwierzaki! Już 14.11 wspólnymi siłami ruszymy do boju o lepszy los czworonogów, dołącz i Ty biorąc udział w loterii fantowej. 

Reklama

Razem można zrobić sporo dobrego – zwłaszcza przy wyostrzonych apetytach. Już w najbliższy poniedziałek startuje loteria fantowa, z której dochód zasili Fundację Węgielek. Korzyść z udziału jest podwójna – los na loterii to wsparcie zwierzaków, ale i szansa na zgarnięcie vouchera do jednej z najlepszych restauracji/kawiarni/foodtrucków w mieście. W akcji udział bierze aż 26 wrocławskich lokali!

Loteria potrwa od 14 listopada do 4 grudnia, a uroczyste losowanie nagród odbędzie się 6 grudnia o godzinie 17:00 w Balduno Manufaktura przy Bulwarze Dedala 11a.

Losy w cenie 5 zł można nabyć wyłącznie w lokalach Balduno Manufaktura zlokalizowanych przy:

  • ul. Wita Stwosza 15, Wrocław
  • ul. Hubska 72c, Wrocław
  • Bulwar Dedala 11a, Wrocław
  • ul. Ołtaszyńska 92a/7, Wrocław

 

Sponsorami akcji zostali: Balduno Manufaktura, Dobra Karma, Bałkan Burger, ZZ Top, Malarska 25, Olszewskiego 128, Eliptic Bistro, Rock Burger, Frytki&SOS, Niezły Dym, Piec na Szewskiej, Ahimsa, Najadacze, Panczo, Pieczona Papryka, Vege Life, Coffee&More by Vege Life, Vega Bar, Green Bus, Ogień, Novacento, Żyzna, Brylantowa 16, Baszta, Zenka Cafe i Central Cafe.

 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama