Jakość powietrza: brak pomiaru

brak danych z GIOŚ

4. Krasnale kibicują przy Tarczyński Arena Wrocław. Wymyśl im imiona!
Krasnale stoją już przy stadionie i czekają na imiona fot. Tarczyński Arena Wrocław
Krasnale stoją już przy stadionie i czekają na imiona

Wyglądają jak prawdziwi kibice i taka jest ich rola – mają wspierać zawodników rywalizujących na stadionie. Przy Tarczyński Arena Wrocław zamieszkały nowe krasnale, ale nie mają jeszcze imion. Masz pomysł? Nazwij je! Konkurs trwa do wtorku, 16 sierpnia, do północy.

Krasnale kibicują przy stadionie

Dwie pary krasnali pojawiły się pod koniec lipca na promenadzie Tarczyński Arena Wrocław.

Mają po 40 cm i wyglądają jak kibice: mają szalik i koszulka z napisem „Polska” oraz charakterystyczną rękawicę, obecna często na sportowych wydarzeniach. Jest też element nieco nietypowy – paczka kabanosów.

Krasnale można spotkać w dwóch miejscach, przy wejściach od strony ul. Lotniczej i Królewieckiej, ale nie tylko. Kopia figurek stanęła również na terenie zakładu Tarczyński w Ujeźdźcu Małym, witając codziennie jego pracowników firmy i gości.

Zostając sponsorem tytularnym stadionu, od początku chcieliśmy być jeszcze bliżej lokalnych społeczności i uczestniczyć w rozwoju tego miejsca, będącego wizytówką Wrocławia i Dolnego Śląska. Podkreślając nasze przywiązanie do regionu, który jest nam szczególnie bliski, wiedzieliśmy, że na terenie Tarczyński Arena nie może zabraknąć jednego z najbardziej charakterystycznych symboli Wrocławia - krasnali
Dawid Tarczyński, Członek Zarządu oraz Dyrektor ds. Rozwoju firmy Tarczyński

Skrzaty czekają na swoje imiona

Nowe krasnale nie mają jeszcze imion – te zostaną im nadane w ramach konkursu organizowanego przez stadion.

Aby wziąć udział w zabawie, konieczne jest posiadanie konta na Facebooku. Trzeba bowiem polubić post konkursowy, a następnie w komentarzu napisać swoją propozycję imion. Organizator konkursu czeka na zgłoszenia do wtorku, 16 sierpnia, do godz. 23:59.

Zwycięzca, oprócz faktu, że wymyślone przez niego imiona pozostaną z krasnalami, otrzyma dodatkowo podwójny voucher na zwiedzanie stadionu z przewodnikiem, grę Monopoly: edycja Wrocław, zestaw gadżetów stadionowych i produkty promocyjne firmy Tarczyński S.A.

Firma Tarczyński związana ze stadionem do 2027 roku

25 listopada 2021 r. Tarczyński oficjalnie został sponsorem tytularnym wrocławskiego stadionu. Na mocy kontraktu firma przekaże spółce zarządzającej obiektem 14 milionów złotych w ciągu sześciu lat.

Niedawno na terenie stadionu – w miejscach do tego przeznaczonych – pojawiły się elementy brandingu uwzględniające rozpoznawalną powszechnie kolorystykę sponsora.