wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. Korty przy ul. Pułtuskiej już pod dachem. Teraz nabierają kolorów. Zobacz wideo

Pięć kortów przy ul. Pułtuskiej jest już pod dachem. Teraz trwają prace wewnątrz hali, gdzie będzie można grać na twardej nawierzchni. Same korty nabierają też kolorów.

Reklama

Pole do gry będzie w kolorze niebieskim, a pozostałe elementy kortu - w szarym. Na dwie warstwy betonowe została ułożona warstwa amortyzująca, na którą wylewany jest jeszcze akryl. Nowa hala ma być gotowa we wrześniu, koszt całej inwestycji to około 5 mln złotych. Zobaczcie, jak wyglądają prace. 

Przypomnijmy. Budowa hali to jeden z trzech etapów inwestycji. Pozostałe dwa to:

  • budowa budynku kortowego (z kasami, punktem gastronomicznym i szatniami), obecny budynek zostanie zburzony;
  • zagospodarowanie terenów zielonych wokół kortów.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama