4. Czas na Pizzę Wrocławską – stwórz przepis i stań do konkursu!

Trwa konkurs na Pizzę Wrocławską. Na autora najlepszego przepisu czeka bon od Pyszne.pl o wartości 2000 zł, a zwycięskie danie trafi do menu wrocławskich lokali Pizza Station. Do 9 lutego prześlij swój pomysł na jedyną w swoim rodzaju, smakowitą Pizzę Wrocławską, którą zamawiać będzie całe miasto.

Pizza jest najczęściej zamawianym w sieci daniem – wybiera ją aż 41% korzystających z takiej oferty, podczas gdy na tzw. obiady domowe decyduje się 19% klientów – twierdzi Arkadiusz Krupicz, założyciel i dyrektor zarządzający Pyszne.pl i dodaje, że bardzo interesujące jest to, jakie połączenia smaków wrocławianie lubią szczególnie i jakie składniki powinna zawierać ich ulubiona pizza. – Jeśli wrocławscy smakosze mają ochotę na coś oryginalnego i wyjątkowego, to musi to trafić do naszego internetowego menu – deklaruje Arkadiusz Kurpicz.

Dlatego właśnie Pyszne.pl – największy w Polsce serwis do zamawiania jedzenia przez internet, oraz popularna sieć pizzerii Pizza Station ogłaszają konkurs na najlepszą Pizzę Wrocławską. Oryginalne pomysły na potrawę, której posmakować będą chcieli zarówno miejscowi, jak i licznie odwiedzający miasto turyści, można przesyłać do 9 lutego na adres: [email protected] Organizatorzy zapewniają, że ważna jest kreatywność, i przyjmują zgłoszenia w formie przepisów i zdjęć, ale także filmów i innych form nieokiełznanej twórczej ekspresji.

Nagrody

Najbardziej smakowite propozycje na Pizzę Wrocławską zawalczą o nagrodę główną, czyli bon o wartości 2000 zł do wykorzystania w lokalach Pizza Station na Pyszne.pl. Przyznane zostaną również dwa wyróżnienia, nagrodzone bonami o wartości 500 zł.

Największą jednak nagrodą dla zwycięzcy może okazać się satysfakcja, że według wyłonionego w konkursie przepisu przygotowana zostanie Pizza Wrocławska, która dostępna będzie promocyjnie od 12 lutego br. w sieci Pizza Station przy zamówieniach online przez serwis Pyszne.pl.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie tutaj. No i zapraszamy do kuchni!

Konkurs na Pizzę Wrocławską

Konkursy / Dla wszystkich