4. Konferencje Biura Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych

Biuro Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Wrocławskiego Obszaru Funkcjonalnego zaprasza na dwie konferencje, 1 i 2 października na Stadionie Wrocław.

1 października

„O rzeczach ważnych i ważniejszych rozmawiamy we Wrocławiu - Fundusze dla niepełnosprawnych mieszkańców regionu”

Formularz zgłoszeniowy

Konferencja odbędzie się 1. października 2019 r. w Sali Euro na Stadionie Wrocław, Al. Śląska 1 we Wrocławiu. Początek o godz. 9.00.

Przedmiotem konferencji będą prezentacja działań skierowanych do osób z niepełnosprawnościami, które mają wpływ na niwelowanie barier organizacyjnych, prawnych i architektonicznych w przestrzeni publicznej zrealizowane i realizowane z udziałem Funduszy Europejskich.

Omówiony zostanie wpływ Funduszy Europejskich na poprawę sytuacji osób z niepełnoprawnościami, poddane zostaną dyskusji propozycje wdrożenia nowych rozwiązań służących usamodzielnieniu i zwiększeniu aktywności społecznej osób z niepełnosprawnościami.

Na konferencji obecny będzie tłumacz języka migowego, który symultanicznie będzie tłumaczył na polski język migowy.

Ilość miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: [email protected] 2 października />>O rzeczach ważnych i ważniejszych rozmawiamy we Wrocławiu - Fundusze dla przedsiębiorców i przedsiębiorczych z regionu<

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014–2020