4. Kochasz Wrocław? Odwiedź WROsklep czyli sklep z wrocławskimi gadżetami! [CO MOŻNA KUPIĆ?]
na zdjęciu trzy kobiety w bluzach z herbem Wrocławia, dziewczyna w środku trzyma piłkę fot. Wydziału Promocji i Turystyki UMW

Widziałeś na mieście kogoś w bluzie z herbem Wrocławia, mignęły ci u kolegi skarpetki z krasnalami, a może sąsiadka chroniła się przed deszczem pod parasolem z emblematem miasta? Ty też możesz je mieć – odwiedź WROsklep.pl i spraw prezent sobie lub komuś bliskiemu. Może już na święta?

W internetowym sklepie z wrocławskimi gadżetami kupimy sygnowane znakiem miasta:

• bluzy z kapturem i bez (S–XXL) – 90-110 zł,
  • T-shirt (S-XL) 40 zł,
  • czapkę z daszkiem za 45 zł,
  • komin na szyję za 18 zł,
  • skarpety (różowe 35-40 i czarne 38-46) za 21 zł,
  • kubek (300 ml) za 16 zł,
  • ręcznik (100x200 cm) – 168 zł,
  • parasol za 56 zł,
  • torbę bawełnianą z krótkimi uszami za 20 zł,
  • workoplecak za 80 zł,
  • powerbank (10 tys. mAh za 90 zł)
  • pendrive (16 GB za 22 zł).

Dla dzieci też się coś znajdzie, bo w ofercie jest maskotka wrocławskiego krasnala w dwóch rozmiarach (15 cm za 34 zł i 25 cm za 43 zł). Noszą je nie tylko wrocławianie, ale i ambasadorzy i wielbiciele naszego miasta: radna Wanda Ziembicka-Has, konsul honorowy Indii Kartikey Johri, znany kucharz Piotr Kucharski, muzycy Magda Zawartko i Grzegorz Piasecki i znani sportowcy – pływaczka Oliwia Jabłońska, siatkarki Volley Wrocław, żużlowiec Maciej Janowski, zapaśnik Damian Janikowski czy piłkarz Dariusz Sztylka. Gadżety można zamówić z wysyłką do domu lub odebrać osobiście w Strefie Kultury, która prowadzi sklep przy ul. Mazowieckiej 17.

– WROsklep to miejsce, w którym można zakupić nie tylko bluzy miejskie, ale także wiele innych wyjątkowych wrocławskich gadżetów. Jestem pewny, że każdy znajdzie tu coś dla siebie i najbliższych – także poszukując świątecznych upominków – mówi Radosław Michalski, dyrektor Wydziału Promocji i Turystyki UMW.

Sklep z gadżetami znajdziesz pod adresem wrosklep.pl