wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 14°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Klienci zoo mogą przez wakacje parkować za darmo w Pasażu Grunwaldzkim

zdjęcie ilustracyjne

Zoo ogłosiło, że od 13 lipca do końca wakacji zwiedzający wrocławski ogród mogą aż na 5 godzin parkować za darmo na parkingu Centrum Handlowego Pasaż Grunwaldzki! Stamtąd już tylko kilometr do bram zoo.

Reklama

Pasaż Grunwaldzki usytuowany jest w centrum miasta, tuż obok węzła komunikacji miejskiej i oddalony zaledwie o 1 kilometr od jednej z największych atrakcji kraju, czyli wrocławskiego ZOO. Dogodna lokalizacja umożliwia dojazd tramwajem lub autobusem do najchętniej odwiedzanych zarówno przez mieszkańców, jak i turystów miejsc.

Z oferty mogą skorzystać wszystkie osoby, planujące wizytę we wrocławskim zoo przez całe wakacje (z wyjątkiem 15 sierpnia). Jak to zrobić? Wyprawę do krainy zwierząt należy rozpocząć od pozostawienia samochodu na parkingu, znajdującym się na poziomie +2 Pasażu. Należy zachować bilet parkingowy! Przed upływem 5 godzin należy znaleźć się z powrotem na terenie centrum handlowego i w Biurze Parkingu (zlokalizowanym na poziomie +2) okazać datowany na ten sam dzień bilet wstępu do zoo.

Pasaż zaprasza również gości na zakupy i posiłek do jednej z 24 klimatyzowanych restauracji czy kawiarni.

Jeśli po wizycie w zoo, obiad lub zakupy przeciągną się do ponad 5 godzin, opłata parkingowa zostanie naliczona tylko za „nadprogramowy” czas postoju (według standardowego cennika). Oferta nie łączy się ze stałą oferta parkingową i nie obowiązuje w dni ustawowo wolne od pracy (15 sierpnia 2017 r.), nie obejmuje również posiadaczy rocznych kart wstępu do zoo.

Planującym wakacyjną wyprawę do zoo przypominamy, że dojazd tramwajem czy autobusem z przystanku „Plac Grunwaldzki”  na miejsce docelowe zajmuje mniej niż 5 minut. Na trasie tej kursują aż cztery linie tramwajowe - 1,2,4,10 (trzy przystanki) i dwie autobusowe – 145, 146 (dwa przystanki), czas oczekiwania na przystanku jest więc bardzo krótki (mapka w załączeniu). Bilety MPK można zakupić w automatach na przystankach (płatność gotówką lub kartą) i w środkach komunikacji (płatność kartą).

Tutaj można znaleźc rozkład jazdy MPK Wrocław

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama