wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 15°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Kaufland sponsorem głównym The World Games Wrocław 2017

Porozumienie o współpracy podpisali: Maciej Łojewski, wiceprezes Kaufland Polska (z prawej) i Marcin Przychodny, prezes Wrocławskiego Komitetu Organizacyjnego The World Games 2017.

Kaufland został sponsorem głównym The World Games 2017, które w lipcu odbędą się we Wrocławiu.  Porozumienie w tej sprawie podpisali przedstawiciele sieci handlowej i The World Games. - To zaszczyt dołączyć do drużyny The World Games Wrocław 2017 - mówi Marcin Łojewski, wiceprezes zarządu Kaufland Polska.

Reklama

- Pokazujemy, że The World Games Wrocław 2017 jest dobrą marką. Cieszymy się, że świat biznesu to docenił - mówi Wojciech Adamski, wiceprezydent Wrocławia, na chwilę przed podpisaniem porozumienia o współpracy.

Kaufland to międzynarodowa sieć handlowa oferująca w swoich sklepach artykuły spożywcze i produktu codziennego użytku. W Europie ma 1200 sklepów, w których pracuje ok. 150 tys. osób. W Polsce firma ma dwieście sklepów i około 17 tys. pracowników.  Polska siedziba koncernu znajduje się we Wrocławiu.

Marcin Łojewski, wiceprezes zarządu Kaufland Polska: - Od lat jako firma promujemy zachowania prozdrowotne. Angażujemy się w promocję zdrowego żywienia i zdrowego trybu życia. Zatem to naturalne, że podjęliśmy decyzję o współpracy z The World Games Wrocław 2017.

- Sport to bardzo dobry nośnik promocji. Cieszymy się, że firma Kaufland we współpracy z nami będzie promować swoje produkty prozdrowotne -mówi Marcin Przychodny, prezes Wrocławskiego Komitetu Organizacyjnego The World Games Wrocław 2017.

Kaufland będzie obecny na 26 obiektach, na których rozgrywane będą zawody Światowych Igrzysk Sportowych, także poza Wrocławiem. W kilku z nich staną minimarkety sieci. Organizatorzy zakładają, że w wydarzeniach TWG 2017 weźmie udział 200 tysięcy kibiców.

Igrzyska będą transmitowane przez telewizję Polsat, zawody obejrzą kibice w stu krajach na całym świecie.

10. Światowe Igrzyska Sportowe The World Games 2017 rozpoczną się 23 lipca we Wrocławiu. W tygodniowej imprezie weźmie udział ok. 3,5 tysiąca zawodników, którzy będą rywalizowali w 31 konkurencjach. Bilety na wydarzenia TWG 2017 można już kupić TUTAJ.

Więcej informacji na stronie internetowej TWG 2017..

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama