wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 15°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Jarmark Bożonarodzeniowy 2016 rozstawia się na Rynku

Zdjęcia organizatora jarmarku

W sobotę 12 listopada, punktualnie o godz. 6.00, na Rynku rozpoczął się montaż Jarmarku Bożonarodzeniowego. Tak jak w ubiegłych latach, potężne ciężarówki nad ranem przywiozły elementy wyposażenia. Rozstawianie drewnianych domków-kramów, bramy, kolejki, kuli śnieżnej i reszty scenografii świątecznej potrwa kilka dni. 

Reklama

Wrocławski Rynek z każdym dniem będzie więc nabierać świątecznego klimatu, powoli wprowadzając wszystkich w nastrój radosnego oczekiwania na święta. Na jarmark z niecierpliwościa czeka wielu mieszkańców i turystów z kraju i zagranicy. Zainteresowanie wystawców tegorocznym jarmarkiem, podobnie jak w roku ubiegłym, było bardzo duże. Lista wystawców została już skompletowana. 

Większość wystawców przyjedzie 17 listopada, aby być gotowymi na następny dzień rano. Oficjalne i uroczyste otwarcie Jarmarku Bożonarodzeniowego nastąpi 18 listopada, (prawdopodobnie o godzinie 17.00, ale już od godziny 10.00 (aż do 21.00) będzie można kupować na straganach i korzystać z małej gastronomi. Jarmark potrwa do 22 grudnia. 

Jarmark Bożonarodzeniowy 2016 we Wrocławiu – kulinarne nowości, prezenty, atrakcje 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama