wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 14°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Instytut Informatyki UWr zaprasza na dni otwarte online

fot. Instytut Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego

„Nie udało się nam zrobić Dnia Otwartego tradycyjnie to zrobimy go zdalnie” - 4 kwietnia o godz. 11.15 organizatorzy zapraszają na  Dzień Otwarty Instytutu Informatyki UWr na YouTube. W programie rozmowy, prezentacje i wykład, oczywiście wszystko on-line, bo cały czas obowiązuje #zostańwdomu.

Reklama

Od czasu pandemii koronawirusa organizacja zajęć, warsztatów czy spotkań przenosi się do internetu. Na drzwi otwarte w wersji on-line zaprasza również Instytutu Informatyki UWr.W programie wydarzenia znajdują się:

  • rozmowy z absolwentami Instytutu Informatyki – z Grzegorzem Stelmaszkiem (engineering manager w Google), Aleksandrem Mądrym (profesor Massachusetts Institute of Technology (MIT) i Michałem Moskalem (Microsoft Research),
  • prezentacje popularnonaukowe na temat m.in. kryptografii kwantowej, wyzwań algorytmicznych w projekcie biznesowym, języka programowania Scala,
  • wykład Jakuba Kowalskiego o zawodach Ocean of Code i innych aktywnościach związanych ze sztuczną inteligencją w grach (godz. 18.00, platforma twitch).

Początek transmisji dni otwartych o godzinie 11.15.

Link na kanale na YT.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama