wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 10°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Informacja o konsultacji i zmianach projektu Studium Wrocławia

Dziś (20 kwietnia) odbędą się pierwsze konsultacje (C.K. AGORA ul. Serbska 5a godz. 17.00- 19.00) projektu Studium Wrocławia – dokumentu określającego politykę przestrzenną, opracowywanego dla całego obszaru miasta.

Reklama

W ubiegłym tygodniu Dyrektor Departamentu Prezydenta wystosował oświadczenie, w którym jednoznacznie zdementował nieprawdziwe informacje dotyczące budowy spalarni śmieci we Wrocławiu.

Poniżej fragment oświadczenia: PREZYDENT RAFAŁ DUTKIEWICZ NIGDY NIE WYRAŻAŁ I NIE WYRAZI ZGODY NA POWSTANIE SPALARNI ŚMIECI WE WROCŁAWIU. W ślad za oświadczeniem zaktualizowany został projekt nowego Studium Wrocławia. W treści dokumentu pojawił się zapis: „Strategia gospodarki odpadami komunalnymi dla Wrocławia nie przewiduje lokalizacji spalarni odpadów czy też elektrociepłowni opalanej paliwem pochodzącym z odpadów”.

Właśnie rozpoczynają się konsultacje nowego studium Wrocławia. W dziesięciu wybranych miejscach, rozmieszczonych w różnych częściach Wrocławia, odbędą się spotkania z mieszkańcami. Harmonogram spotkań oraz szczegóły dotyczące dokumentu znaleźć można na: http://zaplanuj.wroclaw.pl/

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama