wroclaw.pl strona główna Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

10°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna

Wyszukiwarka

Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. Dowód osobisty: przyjmowanie wniosków, wydawanie dokumentów czasowo wstrzymane

Od 5 listopada czasowo nie będzie możliwe przyjmowanie wniosków o wydanie dowodu osobistego oraz wydawanie oczekujących na odbiór, gotowych dowodów. Ma to związek z koniecznością bezpiecznego wdrożenia rozwiązań, dzięki którym będzie możliwe wydawanie dowodu zawierającego odciski palców. Przerwa techniczna potrwa do 8 listopada.  

Reklama

Czasowe wstrzymanie przyjmowania wniosków o wydanie dowodu osobistego i wydawania gotowych dowodów będzie miało miejsce od piątku, 5 listopada, od godziny 12.00. Przerwa jest spowodowana koniecznością bezpiecznego wdrożenia z dniem 7 listopada rozwiązań technicznych umożliwiających wydawanie dowodu osobistego zawierającego odciski palców. Obsługa klienta w zakresie dowodów osobistych zostanie przywrócona 8 listopada o godzinie 8.00. W tym czasie mogą wystąpić utrudnienia w obsłudze z zakresu spraw meldunkowych.

Urząd czynny w sobotę, 6 listopada

W najbliższą sobotę, 6 listopada, czynne będzie Centrum Obsługi Mieszkańca przy ul. Zapolskiej. W godzinach od 8.00 do 13.00 mieszkańcy załatwią sprawy z zakresu rejestracji pojazdów oraz praw jazdy.

W związku ze wspomnianą koniecznością wdrożenia nowych rozwiązań technicznych i planowanym przez KPRM zablokowaniem Systemu Rejestrów Państwowych, 6 listopada obsługa spraw z zakresu dowodów osobistych oraz spraw meldunkowych nie będzie możliwa.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl