wroclaw.pl strona główna Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

13°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna

Wyszukiwarka

Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Konkursy
  4. Macie ochotę na dobry film? DCF zaprasza, mamy dla Was bilety [ZAKOŃCZONY]
Kadr z filmu „Nie martw się, kochanie” fot. mat. org.
Kadr z filmu „Nie martw się, kochanie”

Mamy dla Was podwójne zaproszenia na premiery tego tygodnia w Dolnośląskim Centrum Filmowym. Możecie się wybrać na filmy „Johnny” i „Nie martw się, kochanie”. Konkurs trwa do piątku,16 września, do godz. 15.00.

Reklama

Premiery filmowe w DCF-ie (16-22 września)

Mamy dla Was zaproszenia na premiery filmów w Dolnośląskim Centrum Filmowym ( ważne na seanse 16-22 września 2022 r.):

1 podwójne na film „Johnny” w reż. Daniela Jaroszka 

Oparta na prawdziwych wydarzeniach historia, która wzrusza i inspiruje. 

Patryk włamuje się do domku w małym mieście. Wyrok sądu nakazuje mu prace społeczne w puckim hospicjum, gdzie poznaje niezwykłego ks. Jana Kaczkowskiego. Duchowny angażuje młodych chłopaków z zawodówki, na pozór twardych buntowników, w pomoc śmiertelnie chorym.

W swojej pracy skupia się na bliskości, czułości i walce o relacje z drugim człowiekiem. Uczy empatii. A czyni to z hurtową ilością humoru, czym zyskuje ogromną popularność. Niedługo później Jan sam staje się pacjentem swojego hospicjum. Patryk zostaje postawiony w sytuacji, która zmieni całe jego życie.

1 podwójne na film „Nie martw się, kochanie” w reż. Olivia Wilde

Mężczyźni spędzają każdy dzień w siedzibie Projektu Victory, pracując nad „rozwojem nowoczesnych materiałów”. Ich żony zaś – w tym elegancka partnerka Franka, Shelley – cieszą się pięknem, luksusami i rozpasaniem swojego osiedla. Życie w nim jest doskonałe, a potrzeby każdego mieszkańca są zaspokajane przez pracodawców. W zamian proszą oni tylko o dyskrecję i niekwestionowane oddanie sprawie Victory.

Na powierzchni idyllicznego życia pojawiają się jednak pęknięcia, a spod atrakcyjnej fasady wyzierają przebłyski czegoś strasznego. Alice czuje się w obowiązku sprawdzić, czym i dlaczego zajmują się pracownicy Victory. Jak dużo będzie gotowa poświęcić dla ujawnienia tego, co naprawdę dzieje się w tym raju?

Jak wygrać zaproszenia na filmy do DCF-u

Aby wygrać podwójne zaproszenie na premiery tego tygodnia w DCF-ie, trzeba do 16 września do godz. 15.00 wysłać do nas wypełniony poniższy formularz konkursowy.

W formularzu podajemy imię, nazwisko i kontaktowy numer telefonu. Odpowiadamy też na pytanie, która aktorka gra główną rolę w filmie „Nie martw się, kochanie”? 

Wygrywają pierwsze i ostatnie zgłoszenie. O wygranej poinformujemy mailowo i telefonicznie.

Zakończono przyjmowanie zgłoszeń. Wygrali: Alicja D., Maria S. Gratulujemy!

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl