3. Edukacja
  5. Egzamin ósmoklasisty 2023 – na koniec język angielski. Tu sprawdzisz arkusze
Uczniowie SP nr 44 we Wrocławiu / zdjęcie ilustracyjne fot. Tomasz Hołod
Uczniowie SP nr 44 we Wrocławiu / zdjęcie ilustracyjne

W czwartek (25 maja) z samego rana ósmoklasiści rozpoczęli pisanie ostatniego egzaminu – z języka obcego nowożytnego. Do wyboru był angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, rosyjski lub włoski. Większość osób wybrało język angielski. W tym artykule udostępniliśmy arkusze CKE z języka angielskiego. Zobaczcie!

Egzamin ósmoklasisty 2023  język obcy

Dziś ostatni dzień egzaminu ósmoklasisty. W czwartek (25 maja) o godz. 9.00 uczniowie ostatniej klasy szkoły podstawowej rozpoczęli pisanie trzeciego egzaminu – z języka obcego. Do wyboru był angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, rosyjski lub włoski.

Zobaczcie arkusze CKE z języka angielskiego!

Arkusze CKE z języka polskiego i matematyki

W naszych poprzednich artykułach udostępniliśmy również arkusze z poprzednich egzaminów języka polskiego i matematyki. Zobaczcie, jak Wam poszło!