wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 23°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Blog Day 2014 - głosowanie do godziny 23:30!

Blog Day 2014

Do czwartej edycji konkursu Blog Day zgłoszono 144 blogi. Spośród nich jury wybrało już najlepsze. Teraz to wy możecie wybrać swoich faworytów. W tym roku bowiem po raz pierwszy przyznana zostanie również nagroda internautów. Głosować można do dzisiaj (28. sierpnia) do godziny 23.30!

Reklama

Kolejny etap IV edycji konkursu na najlepsze blogi mieszkańców Dolnego Śląska za nami! Lokalni internauci zgłosili 144 blogi. Najlepsze poznamy 31 sierpnia. Tymczasem prezentujemy strony nominowane przez jury do nagrody głównej w swojej kategorii.

Lista nominowanych blogów

Kategoria „Rodzina”

Kategoria „Moda i Uroda”

Kategoria „Dom i Wnętrza”

Wroclove

Lifestyle i Pasje

Na swoje ulubione blogi można głosować do 28 sierpnia za pomocą aplikacji dostępnej na fan page`u Blog Day Wrocław

Jak wybierało jury?

Jury miało nie lada problem, by wyłonić raptem kilka blogów w każdej z pięciu konkursowych kategorii. – Po pierwsze, w zgłoszeniach widać ogromną różnicę jakościową pomiędzy blogami – tzn. jest grupa tych, które do dziś wyglądają i prowadzone są jak przed dekadą i drugą grupę – blogów odpowiadających dzisiejszym czasom i istnieniu w sieci – wyjaśnia Jakub Pasek, członek jury, współautor bloga Oczekujac.pl.

Najwięcej blogów, bo aż 96, zostało zgłoszonych do kategorii „Lifestyle i pasje” i tutaj najtrudniej było wyłonić pięć najlepszych. Jury poddało ocenie wartość merytoryczną każdego bloga, jego styl językowy, sposób przedstawienia tematu, układ graficzny oraz jakość zdjęć. Ważne było również „to coś” – łącznik pomiędzy autorem a czytelnikiem. – Blog musi mieć w sobie coś osobistego, taki filtr, pryzmat, przez który czytelnik w tekstach będzie widział autora, czuł jego dotyk w tekście. Nawet jeśli to blog specjalistyczny czy branżowy, to może i musi to mieć – argumentuje wybór jury Jakub Pasek.

Zwycięskie blogi poznamy 31 sierpnia w święto wszystkich blogerów

Przypomnijmy, blogi oceniają: Grzegorz Chmielowski (Gazeta Wrocławska), Urszula Jagielnicka (Wroclaw.pl), Łukasz Stępień (blog Kryzysowo.pl) oraz Maria i Jakub Paskowie (blog Oczekujac.pl).

Szczegóły i regulamin dostępne są na stronie: www.pasazgrunwaldzki.pl, a przebieg rywalizacji można śledzić na fan page`ach konkursu Blog Day Wrocław i Pasażu Grunwaldzkiego

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: portal www.wroclaw.pl, Gazeta Wrocławska, Naszemiasto.pl, Radio Wrocław i Radio RAM.

ulaj

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl