wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 20°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

21 maja Jarmark Pawłowicki [ZDJĘCIA]

Fot. J. Krzeszowski

21 maja Uniwersytet Przyrodniczy zorganizował Jarmark Pawłowicki. Odbyły się kiermasze, degustacje wyrobów regionalnych i porady eksperckie przyrodników.

Reklama

Wśród licznych atrakcji nie brakowało takich, których rzadko szukać gdzie indziej. W programie znalazły się bowiem m.in. pokaz wspinaczki na wysokie drzewa, prezentacja fanfar i sygnałów łowieckich czy porady ekspertów dla naszych czworonogów czy roślin domowych. Była zdrowa żywność, warsztaty dla dzieci i koncerty. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.

Jarmark Pawłowicki

Jarmarki / Piknik / W plenerze / Dla seniorów / Dla dzieci / Dla wszystkich
Termin 21 maja 2016 od 11:00 do 18:00

Miejsce Uniwersytet, Przyrodniczy, Pawłowice

Zobacz

Pawłowice to pałac i zabudowania folwarczne, dwa parki, las, staw i mała stadnina, 100 gatunków krzewów, 60 gatunków drzew, kolekcje m.in. róż i wierzb, 1,5-kilometrowa przyrodnicza ścieżka edukacyjna – 70 hektarów zieleni to teren Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, ale też doskonałe weekendowe zaplecze miasta, otwarte dla wszystkich. To fajne miejsce na weekendowy odpoczynek i do poleniuchowania z rodziną

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Przejdź na stronę główną portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl