wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 15°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

12 maja – Dzień Odry we Wrocławiu [ZDJĘCIA]

12 maja na Bulwarze Xawerego Dunikowskiego od godziny 11.00 do 19.00 wrocławianie celebrują Dzień Odry. Z tej okazji przygotowano szereg atrakcji dla wszystkich mieszkańców i turystów. Warto jeszcze wybrać się nad Odrę.

Reklama

Rejs, zwiedzanie, a może plażowanie? Między innymi takie atrakcje czekają na wrocławian i turystów, którzy w godzinach 11.00-19.00 zjawią się na Bulwarze Xawerego Dunikowskiego, by celebrować Dzień Odry. Organizatorzy wydarzenia zachęcają, aby naocznie przekonać się, jak wiele możliwości oferuje nam rzeka. 

W programie m.in. rodzinne regaty kajakarskie, akademickie wyścigi na ergometrach wioślarskich o puchar Viadrusa, pokazy ratownictwa wodnego, warsztaty żeglarskie i ekologiczne, eksperymenty i doświadczenia naukowe, gry i zabawy dla najmłodszych, wystawy, gra miejska, food trucki, grill i miasteczko artystów. 

Dzień Odry 2018

Eventy / Piknik / W plenerze / Warsztaty / Dla wszystkich
Termin 12 maja 2018 od 11:00 do 19:00

Miejsce Bulwar Xawerego Dunikowskiego

Zobacz

Co ciekawe, dla odwiedzających przygotowano kilka specjalnych stref - tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nie brakuje warsztatów żeglarskich, naukowych i ekologicznych, strefy aktywności, gdzie można wziąć udział w zorganizowanych spacerach, zagrać w specjalnie przygotowane gry, czy obejrzeć unikatowe wystawy.

Znajdzie się także coś dla smakoszy, którzy mają do swojej dyspozycji szereg foodtrucków, budek z lodami i stoisk z watą cukrową. Na rzecze cały czas odbywają się zawody, można zwiedzić Port Miejski czy popłynąć rejsem po Odrze, a na głównej scenie poza losowaniem nagród w loterii "Rozlicz PIT we Wrocławiu", odbywają się także liczne koncerty.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama