Zgłoś drużynę i weź udział w zawodach Bubble soccer

Już w najbliższą niedzielę, 25 marca pierwszy turniej z cyklu Bubble soccer - czyli piłki nożnej w nadmuchanych balonach. Każdy może wziąć udział w zabawie - wystarczy zgłosić drużynę, korzystając ze specjalnego formularza.

  • fot. MCS


Po raz drugi z rzędu Stowarzyszenie „Otwarte Mistrzostwa Wrocławia” organizuje zawody w bubble soccer. Ta nietypowa dyscyplina – piłka nożna w nadmuchiwanych balonach – to efektowna nowość, w której choć dopuszczalne jest zderzanie się z pozostałymi zawodnikami, to wciąż chodzi o umieszczenie piłki w bramce.

Zasady zbliżone są do tradycyjnego futbolu, jednak każdy z graczy wchodzi do pneumatycznej "piłki", z której wystają mu jedynie nogi. To sprawia, że zawodnicy są w stanie bezpiecznie się zderzać, przewracać i odbijać – dzięki temu rozgrywka jest jednocześnie dynamiczna, wyczerpująca, ale i dostarcza mnóstwo dobrej zabawy.

Do udziału w bezpłatnej rywalizacji może zgłosić się każdy chętny – zespół liczy od 4 do maksymalnie 10 osób. Wystarczy wysłać kartę zgłoszeniową drużyny, maksymalnie do czwartku, 22.03. (adres e-mailowy oraz karta zgłoszeniowa i regulamin znajdują się na stronie www.omw.wroc.pl w zakładce „Bubble soccer”) oraz wpłacić zwrotną kaucję.

Mistrz Wrocławia zostanie wyłoniony w cyklu pięciodniowych turniejów odbywających się w weekendy – na koniec każdego z nich drużynom zostaną przyznane punkty: 10 za pierwsze miejsce, 7 za drugie, 4 za trzecie i 1 za czwarte.

Zawody będą odbywać się na sztucznej nawierzchni w hali „Oławka” Młodzieżowego Centrum Sportu Wrocław przy ul. Na Niskich Łąkach. Rywalizacja zorganizowana jest w formule open – mile widziani są zarówno panowie, jak i panie – wystarczy mieć ukończone 18 lat. Sprzęt sportowy zapewnia organizator. Pierwszy turniej już w najbliższą niedzielę, 25.03.2018 r.Zgłoś uwagę