Bilety na film „Umrika" [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 5.02 do godz.9


Mamy dla was 2 podwójne zaproszenia na premierowy film „Umrika” ważne od 5.02 do 11.02 do Dolnośląskiego Centrum Filmowego.

Ciepła i inteligentna komedia, która zdobyła Nagrodę Publiczności festiwalu Sundance i nagrodę krytyków FIPRESCI na festiwalu w Kairze. Udai, mieszkaniec małej wioski w Indiach, wyrusza do Ameryki, zwanej tutaj powszechnie Umriką, i przez kolejne lata informuje rodzinę o swoich przygodach śląc do domu bogato ilustrowane listy. Gdy korespondencja nagle się urywa jego młodszy brat Ramakant odkrywa, że to wcale nie Udai był autorem listów, i że tak naprawdę nie dał on znaku życia od swojego wyjazdu. Razem ze swoim przyjacielem Lalu, Ramakant wyrusza na poszukiwania brata.

Żeby wygrać zaproszenie  trzeba do 5 lutego do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jak nazywa się indyjska fabryka snów?

Wygrywa co siódma osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailem.
Zgłoś uwagę