Bilety na „Amerykańską sielankę" do DCF-u [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do godz.12

Mamy dla was 2 podwójne zaproszenia na film „Amerykańska sielanka” ważne do 2 lutego do Dolnośląskiego Centrum Filmowego.

Dramat w reżyserii i z udziałem Ewana McGregora, który nominowano do Złotej Muszli w San Sebastián, to bezkompromisowa ekranizacja nagrodzonej Pulitzerem powieści Philipa Rotha. 
Seymour (Ewan McGregor) ma wszystko, co Ameryka lat 60-tych definiowała jako szczęście: piękną żonę, Dawn (Jennifer Connelly), dobrą pracę, wymarzony dom na wsi i ukochaną córkę, Merry (Dakota Fanning). Dzień, w którym dowiaduje się, że jego jedyne dziecko jest zdolne do brutalnych aktów terroru, będzie ostatnim dniem jego dotychczasowego życia. Czy amerykański sen o szczęściu, pokoju i dobrobycie był tylko marzeniem jednego pokolenia?

Aby wygrać bilety trzeba do godz.12 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jakie inne powieści napisał Philip Roth? 

Wygrywa  piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.Zgłoś uwagę