Rusza sprzedaż biletów na FIM Speedway of Nations 2018

Monster Energy FIM Speedway of Nations to nowa formuła, która zastąpiła Drużynowy Puchar Świata na żużlu, rozgrywany od 2001 roku. Finał SoN zostanie rozegrany na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu 8-9 czerwca.


Bilety niebawem w sprzedaży

  • Sprzedaż on-line prowadzona jest na stronie kupbilet.pl, a sprzedaż stacjonarna w salonach Empiki STS w całej Polsce.
  • Bilety dwudniowe z atrakcyjną zniżką dostępne będą do 13 maja.
  • Bilety na poszczególne dni dostępne będą od 14 maja.
  • W sprawie biletów do strefy Super VIP prosimy o bezpośredni kontakt z klubem WTS Sparta Wrocław: sekretariat@wts.pl.

44 wyścigi i 2 dni żużlowych emocji

Po latach dominacji Polaków w Drużynowym Pucharze Świata, w dniach 8 i 9 czerwca 2018 r. we Wrocławiu, zostanie napisana najnowsza karta historii światowego speedway'a - zmagania drużyn narodowych zastąpione zostaną walką par narodowych. Oznacza to, że w stolicy Dolnego Śląska zobaczymy naprawdę najlepszych z najlepszych! W tym gronie na pewno będą reprezentanci Polski, a także po trzy najlepsze zespoły z turniejów półfinałowych, które odbędą się 2 czerwca w Teterow i 5 czerwca w Manchesterze. 

Polacy wciąż będą faworytami do złota, jednak mogą się spodziewać o wiele cięższej drogi na najwyższy stopień podium niż dotychczas. Wśród pretendentów do medali wymienia się m.in. Australijczyków pod wodzą Indywidualnego Mistrza Świata - Jasona Doyla, którego wspierać będą Max Fricke lub Chris Holder czy Szwedów z będącymi w doskonałem formie Frederickiem Lindgrenem i Antonio Lindbaeckiem. Groźni będą też Rosjanie z Sajfudinowem i Łagutą, czy Brytyjczycy pod wodzą Taia Woffindena.

Co ważne, w klasyfikacji końcowej liczyć się będą wyniki z obydwu dni - 8 i 9 czerwca. Dlatego warto zobaczyć wszystkie 44 wyścigi o złoto.

inf. prasowaZgłoś uwagę