Bezpłatne zajęcia jogi w Parku Szczytnickim

Fabryka Energii Centrum Jogi we Wrocławiu zapraszamy do Parku Szczytnickiego przy Hali Stulecia (za Pawilonem Czterech Kopuł) w każdą niedzielę wakacji o godzinie 10.00. Wystarczy wziąć ze sobą tylko wygodny strój i matę do jogi, ewentualnie koc lub duży ręcznik.


Organizatorem inicjatywy jest Fabryka Energii - jedna z największych polskich szkół jogi. Wakacyjne spotkania w plenerze organizowane są od 12 lat i każdego roku akcja cieszy się ogromnym powodzeniem.

Do zajęć może dołączyć każdy, bez względu na wiek i sprawność fizyczną. W tym roku współorganizatorem jogi na świeżym powietrzu jest Hala Stulecia, dzięki czemu - przy złej pogodznie – do dyspozycji jest duża sala. 

Joga w parku z Fabryką Energii

Joga w parku z Fabryką Energii

Zajęcia sportowe / W plenerze
Termin od 12 lipca 2020 do 30 sierpnia 2020

Miejsce Park Szczytnicki

Zobacz

„Joga w Parku”

To akcja non-profit. Ideą projektu jest promocja zdrowego, aktywnego i naturalnego stylu życia. Spotkania w ramach akcji to szansa na aktywny wypoczynek dla mieszkańców Wrocławia i zaproszenie ich do wspólnej praktyki jogi.

Fabryka Energii zaprasza zarówno tych, którzy nigdy wcześniej nie mieli styczności z jogą, jak tych, którzy już ćwiczą. Jest to także okazja do spotkania z innymi i spędzenia czasu w pozytywnej i przyjaznej atmosferze.Zgłoś uwagę