Babu Król w KOM-ie

Wielkie koncerty na małej scenie w Miliczu

  • Babu Król

    Babu Król (fot. mat. prasowe)


Występ zespołu Babu Król to pierwsze z cyklu „Wielkie koncerty na małej scenie” wydarzenie muzyczne w inspirujących przestrzeniach Kreatywnego Obiektu Multifunkcyjnego w Miliczu, który odbędzie się w sobotę, 29 marca.

Babu Król to dwóch muzyków – znanych jako Bajzel i Budyń, na co dzień muzykujących w zespole Pogodno. Bajzel to człowiek orkiestra. Legenda tanecznych rytmów, hipnotycznego transu i poetyki Witkacego. Znany w Polsce i nie tylko. Coroczny zdobywca Yacha za nietuzinkowe teledyski. Budyń to wokalista, muzyk, performer, lider zespołu Pogodno. Znany z solowych poczynań, kolaboracji z teatrem i brawurowych występów na scenie. Mistrz rocka alternatywnego, rock' n' rolla i rapu.

Babu Król w KOM-ie to uczta dźwięków – od rocka alternatywnego, przez reggae, do jazzu i rapu – a przede wszystkim możliwość obcowania z niezwykle charyzmatycznymi muzykami.

Trzeba być, trzeba przeżyć – 29 marca, w sobotę, o godz. 19.00, KOM, Milicz, ul. Dąbrowskiego 3. Bilety: 20 zł w kasie KOM-u lub na www.bilety24.pl

 

 

MaWiZgłoś uwagę