wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

21°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 10:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Zostań reporterem radia LUZ
Zostań reporterem radia LUZ

Akademickie Radio LUZ szuka wolontariuszy

Reporterów, w tym specjalistów od kultury i sportu, realizatorów, ale także redaktorów muzycznych i specjalistów od PR – Akademickie Radio LUZ do 20 października czeka na zgłoszenia od kandydatów na wolontariuszy

Reklama

Akademicka stacja radiowa działa pod egidą Politechniki Wrocławskiej, ale w jej działania zaangażowanych jest około stu studentów ze wszystkich wrocławskich szkół wyższych. Właśnie ruszyła rekrutacja nowych wolontariuszy. Zgłoszenia mogą nadsyłać także osoby, które nie są studentami. Nie jest wymagane wykształcenie dziennikarskie.

- Nie szukamy osób z doświadczeniem, gotowych od razu do wejścia na antenę, dla wszystkich przygotowaliśmy serię szkoleń. Zależy nam na tych, którzy marzą o radiu, chcą się podzielić z nami swoimi pomysłami, energią i wolnym czasem – podkreśla redaktor naczelna radia LUZ Monika Maziak.

Do 20 października należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie internetowej Akademickiego Radia LUZ.

r

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl