wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

22°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 11:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Zimą uczelnie też namawiają na studia

Na Uniwersytecie Wrocławskim można się już zapisywać na niestacjonarne studia prawnicze na poziomie magisterskim, które potrwają 2,5 roku. Miejsc do obsadzenia jest sporo, bo aż 250.

Ale na studiach stacjonarnych, czyli nieodpłatnych na UWr też jest sporo miejsc, np. na matematyce na studia I stopnia jest 100 indeksów do rozdania, a na chemii – 40.

Poza tym Uniwersytet szuka chętnych do studiowania na informatyce (studia stacjonarne) i dyplomacji europejskiej w trybie zaocznym. Informacje o terminach rejestracji oraz opłatach na stronie internetowej uczelni.

Także Politechnika Wrocławska proponuje  indeksy w zimowym rozdaniu. Na studiach stacjonarnych II stopnia naukę od lutego można rozpocząć na kilkudziesięciu kierunkach, m.in. na architekturze, chemii, telekomunikacji.

Politechnika ma w ofercie także studia w trybie niestacjonarnym, chociaż wybór jest znacznie mniejszy. Na poziomie inżynierskim jest budownictwo i elektronika, studia II stopnia prowadzone będą na: architekturze, budownictwie, zarządzaniu, technologii chemicznej i elektrotechnice.

wto

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl