wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 03:15

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Zapraszamy na wykład prof. Klausa von Klitzinga – laureata Nagrody Nobla w dziedzinie fizyki. Miejsce: Politechnika Wrocławska. Data: 17.04. Godzina: 14:00!

Zapraszamy na wykład prof. Klausa von Klitzinga – laureata Nagrody Nobla w dziedzinie fizyki. Miejsce: Politechnika Wrocławska. Data: 17.04. Godzina: 14:00!

Kamil Eckhardt,

Spotkanie przeznaczone jest dla studentów, doktorantów, pracowników naukowych i wszystkich zainteresowanych pogłębianiem swojej wiedzy z zakresu nauk ścisłych. materiały organizatora
Spotkanie przeznaczone jest dla studentów, doktorantów, pracowników naukowych i wszystkich zainteresowanych pogłębianiem swojej wiedzy z zakresu nauk ścisłych.

Profesor wygłosi na Politechnice Wrocławskiej wykład pt. "Nowy wzorzec kilograma w 2019 roku: Największa rewolucja w metrologii po rewolucji francuskiej". Prelekcja dotyczy planowanej w przyszłym roku historycznej zmiany w Międzynarodowym Układzie Jednostek Miar, czyli tzw. układzie SI.

Reklama

Spotkanie przeznaczone jest dla studentów, doktorantów, pracowników naukowych i wszystkich zainteresowanych pogłębianiem swojej wiedzy z zakresu nauk ścisłych.

Wykład prof. Klausa von Klitzinga odbędzie się we wtorek, 17 kwietnia, o godzinie 14.00, w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej, bud. D-20, ul. Janiszewskiego 8. Prelekcja prowadzona będzie w języku angielskim i symultanicznie tłumaczona na język polski. Obowiązuje bezpłatna rejestracja uczestnictwa na portalu evenea.pl.

link do wydarzenia na FB:  Otwarty wykład prof. Klitzinga.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl