wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

5°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 23:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Wykłady: Jak sobie radzić w dorosłym życiu?

Całodniowy cykl otwartych, bezpłatnych wykładów zatytułowany „Rozwinąć skrzydła – o wyzwaniach wczesnej dorosłości” organizuje Pracownia Konsultacji i Poradnictwa Psychologicznego działająca przy Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego.

W programie spotkania, które rozpocznie się 28 listopada o godz. 9 przy ul. Dawida 3 są prelekcje dotyczące różnych wymiarów dorosłego życia. Wśród tematów m.in.: „Miłość we wczesnej dorosłości – związek, czy związanie?”, „Istota przyjaźni we wczesnej dorosłości”, „Pierwsza praca – przedsmak sukcesu, czy gorzki smak porażki?”, „Gniazdowniki – czyli o tym, jak trudno (na dobre) wyfrunąć z gniazda”.

Prelegentami są wykładowcy Instytutu Psychologii, psychoterapeuci, trenerzy oraz studenci ostatnich lat psychologii.

- Wykłady są skierowane przede wszystkim do młodych osób dorosłych. Spotkanie będzie wstępem do cyklu warsztatów o zbliżonej tematyce, które odbywać się będą w Instytucie Psychologii - podkreśla Patrycja Stępień, współorganizatora spotkań.

Poza tym studenci z Pracowni w ramach jej działań organizują konsultacje dla studentów i uczniów, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Pracują pod nadzorem dyplomowanych psychologów, ci ostatni prowadzą także porady dla osób dorosłych.

Szczegółowe informacje dotyczące programu spotkań z cyklu „Rozwinąć skrzydła” oraz działań Pracowni Konsultacji i Poradnictwa Psychologicznego na internetowej stronie: www.pkip.psychologia.uni.wroc.pl.

wto

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl