wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

18°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 10:15

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. WSB: Cykl szkoleń o edukacji i startupach
WSB: Cykl szkoleń o edukacji i startupach

WSB Business &Tutors Day to okazja na spotkanie z doświadczonymi przedsiębiorcami, terapeutami, liderami społecznymi

Reklama

W sobotę 16 września jedno wydarzenie połączy dwa światy – biznesu i edukacji. Na osoby zawodowo zajmujące się kształceniem i terapią czekają bezpłatne warsztaty z praktykami, lekcja pokazowa oraz wykłady specjalne przygotowane przez Stowarzyszenie Wiosna i CRZ Krzywy Komin - zapowiadają organizatorzy WSB Business &Tutors Day. - Dla przedsiębiorców, pasjonatów technologii i rynku startupów odbędzie się konferencja poświęcona efektywności w biznesie, której partnerem jest społeczność AULA Polska Wrocław.

Wydarzenie ma charakter otwarty, podzielone jest na dwa bloki. Tutors Day, poświęcony rozwojowi kompetencji personalnych, pedagogice, coachingowi i psychologii oraz Business Day poświęcony zarządzaniu firmą, finansowaniu, innowacjom i przywództwu. Partnerem biznesowej części wydarzenia jest Aula Polska Wrocław, inicjatywa zrzeszająca przedsiębiorców technologicznych z Dolnego Śląska.

- Naszym celem jest promowanie przedsiębiorczości technologicznej i wymiana wiedzy w tym obszarze. Wierzymy w efekt synergii, dlatego na spotkania Aula do wygłoszenia prelekcji zapraszamy osoby, które mają unikalne umiejętności lub doświadczenie w biznesie czy zarządzaniu - mówi Maciej Szott, organizator Aula Polska Wrocław.

Całkowicie inna tematyka poruszona zostanie podczas Tutors Day, który poświęcony jest zarządzaniu placówką oświatową i metodom kształcenia oraz terapii w pracy z dziećmi i dorosłymi. Uczestnicy mają do wyboru warsztaty poświęcone m.in. autyzmowi, edukacji Montessori, edukacji seksualnej oraz zaburzeniom rozwojowym. Poprowadzona zostanie również lekcja pokazowa w ramach zajęć ze studentami na kierunku Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną, autyzmem oraz Zespołem Aspergera.

Podczas Tutors Day odbędą się również wykłady specjalne poświęcone innowacyjnym metodom kształcenia. Wygłoszą je przedstawiciele Stowarzyszenia WIOSNA znanego z akcji społecznych Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości oraz działającego we Wrocławiu Centrum Rozwoju Zawodowego Krzywy Komin, które jest inicjatorem nowatorskich akcji edukacyjnych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona i obowiązują zapisy. WSB Business&Tutors Day odbędzie się w Wyższej Szkole Bankowej przy ul. Fabrycznej 29-31 w budynku B. Formularz zapisów oraz program znajdują się na stronie www.wsb.wroclaw.pl/aktualnosci.

WSB/w

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl