wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

20°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 04:40

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Wrocław Trophy – zostań wolontariuszem

Ruszył nabór wolontariuszy do obsługi turnieju piłkarskiego Wrocław Trophy, który w dniach 3-6 lipca odbędzie się we Wrocławiu. Na boiskach rywalizować będą drużyny w dziewięciu kategoriach wiekowych (w tym dwie dziewczęce), a wszystko to w trakcie piłkarskich mistrzostw świata w Brazylii.

Organizatorzy zawodów zapraszają wszystkie chętne, pełne entuzjazmu, pełnoletnie osoby, które znają język angielski, do pracy w ramach wolontariatu przy obsłudze turnieju. Praca będzie się odbywać według ustalonego wcześniej grafiku.

Istnieje możliwość wykazania się w różnych obszarach - Przygotowania, Ceremonie (Eventy), Turniej czy Zakwaterowanie (więcej o obszarach, w których potrzebna jest pomoc wolonariuszy).

Wolontariat jest dobrowolny i nieodpłatny, ale organizatorzy zapewniają szkolenia, wyżywienie, ubezpieczenie, certyfikat, koszulki turniejowe, dobrą zabawę na after-party i międzynarodowe towarzystwo.

Zgłoszenie osób chętnych do pracy w ramach wolontariatu odbywa się tylko poprzez wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Zgłoszenia  będą przyjmowane do 8 czerwca, rozmowy rekrutacyjne zaplanowano na 13 czerwca, a 16 czerwca ogłoszona zostanie ostateczna lista wolontariuszy.

Ważne daty:

do 8.06 - nadsyłanie zgłoszeń

do 13.06 - rozmowy rekrutacyjne (każdy otrzyma informację o jego dalszym udziale w procesie)

16.08 - ogłoszenie ostatecznego składu Wolontariuszy

28.06 - 7.07- czas przygotowań, rozgrywek oraz zakończenia turnieju (wg dyspozycyjności)

6.07 - after - party

Wrocław Trophy już po raz drugi

Pierwszy turniej Wrocław Trophy odbył się w ubiegłym roku i wówczas wzięły w nim udział 83 drużyny z dziewięciu krajów Europy. W tym roku zapisy potrwają do połowy maja i są prowadzone dla dziewięciu różnych kategorii wiekowych – dla chłopców w wieku od 11 do 19 lat i dla dziewczynek z roczników 1997 i 1999. W turnieju uczestniczyć mogą wyłącznie zespoły reprezentujące kluby piłkarskie zarejestrowane w związku piłkarskim.

Organizatorem zawodów jest Młodzieżowy Klub Sportowy "Parasol" Wrocław, który powstał w 1982 roku. Obecnie prowadzi dwie sekcje sportowe: piłki nożnej i lekkoatletyki. Impreza jest firmowana przez holenderską Fundację Euro-Sportring, która corocznie organizuje ponad 100 turniejów w dwunastu europejskich krajach.

Więcej o turnieju Wrocław Trophy.

mic

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl