wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

9°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 02:35

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. WROCŁAW SECURITY SUMMIT 2021
Kliknij, aby powiększyć
Głównym celem projektu jest zainicjowanie międzynarodowej debaty oraz stworzenie konsorcjum uczelni i ośrodków naukowych w ramach pionierskiej i cyklicznej koncepcji Wrocławskiego Szczytu Bezpieczeństwa. Uniwersytet Wrocławski
Głównym celem projektu jest zainicjowanie międzynarodowej debaty oraz stworzenie konsorcjum uczelni i ośrodków naukowych w ramach pionierskiej i cyklicznej koncepcji Wrocławskiego Szczytu Bezpieczeństwa.

W dniach 14-16 grudnia 2021 r. w gmachu Biblioteki Uniwersytetu Wrocławskiego odbędzie się The Wroclaw Security Summit 2021. 2nd International Science Conference - NATO and the EU – strategic partnership and cooperation within Euro-Atlantic security area. Wrocławskie Centrum Akademickie jest partnerem tego wydarzenia.

Reklama

Głównym celem projektu jest zainicjowanie międzynarodowej debaty oraz stworzenie konsorcjum uczelni i ośrodków naukowych w ramach pionierskiej i cyklicznej koncepcji Wrocławskiego Szczytu Bezpieczeństwa, dotyczącej polityki bezpieczeństwa NATO i UE, opartej na aktualnych doktrynach i programach jako podstawy transatlantyckiej i europejskiej architektury bezpieczeństwa i obrony.

Międzynarodowa konferencja skierowana jest do ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa i obronności oraz przedstawicieli świata nauki. Bezpośrednimi odbiorcami projektu będą polscy i zagraniczni specjaliści w dziedzinie badań nad bezpieczeństwem, a także dyplomaci, oficerowie sił zbrojnych oraz eksperci ośrodków analitycznych i studenci. Ważną grupą docelową będą także dziennikarze i media, w tym media społecznościowe.

The Wrocław Security Summit odbędzie się 14-16 grudnia 2021 r. w gmachu Biblioteki Uniwersytetu Wrocławskiego. Przewiduje się formę hybrydową, tj. jednoczesne uczestnictwo w trybie stacjonarnym i zdalnym dla ekspertów i publiczności.

Organizatorzy wydarzenia: 

Uniwersytet Wrocławski i Instytut Studiów Międzynarodowych.

Współorganizacja i współfinansowanie:

NATO Public Diplomacy Division’s Co-Sponsorship Grants, budżetu Ministerstwa Edukacji i Nauki, Program „Doskonała nauka – Wsparcie konferencji naukowych”, Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej we Wrocławiu i Miasto Wrocław.

Link do strony

Link do wydarzenia na Facebooku

Link do panelu rejestracyjnego

Email: [email protected]

Koordynatorzy projektu:

Dr Marek Kulczycki – [email protected] Marek Musioł – [email protected]

źródło tekstu: strona Uniwersytetu Wrocławskiego

W załącznikach publikujemy program Konferencji oraz informacje o zaproszonych ekspertach.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl