wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

19°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 09:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Wybiorą króla barmanów
Wybiorą króla barmanów

Fotografia ilustracyjna

W niedzielę w klubie Niebo Cafe przy ulicy Ruskiej 51 odbędzie się bitwa barmanów Drin King. W pojedynku na najsmaczniejsze wyskokowe napoje zmierzy się 14 najlepszych wrocławskich barmanów.

Reklama

Zawody będą się różnić od klasycznych konkursów barmańskich, w których uczestnicy przygotowują drinka wcześniej wybranego przez organizatorów. Podczas Drin King każdy z zawodników będzie losować zestawy:

  • jeden z dwoma składnikami, których musi użyć do napoju
  • drugi zestaw będzie kategorią drinka. Na dobranie składników do niego zawodnicy będą mieli 2 minuty, a następnie, w ciągu kolejnych 6 minut będą musieli go wykonać w trzech porcjach

To, co powstanie, oceni specjalna komisja składająca się z publiczności oraz sędziowie techniczni. Wszystkie stworzone podczas zawodów napoje zostaną ustawione na barze i każdy z klientów będzie mógł sam ocenić jakość ich wykonania. Zwycięzca zawodów otrzyma tytuł Króla Drinków, a zmagania za barem publiczność będzie mogła obserwować za darmo. Początek zabawy o godzinie 20:00.

Bej

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl