wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

15°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 06:00

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Tu są wolne miejsca na studia
Tu są wolne miejsca na studia

Na Uniwersytecie Wrocławskim można się jeszcze zdecydować na anglojęzyczne studia na biotechnologii, fot. Tomasz Walków

Uczelnie we Wrocławiu mają jeszcze wolne miejsca na studiach. Sprawdź, gdzie możesz studiować

Reklama

Największy wybór studiów dziennych I stopnia jest na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie kandydaci mają od kilku do kilkunastu dni na zastanowienie się nad wyborem kierunku studiów. Oczywiście, miejsc nie ma już na tych najpopularniejszych: prawie, dziennikarstwie, komunikacji społecznej, psychologii.

Za to nadal można zdobyć indeks bardzo modnych do niedawna kierunków, m.in. europeistyki, dyplomacji, historii, pedagogice, filologii indyjskiej i kulturze Indii, kulturoznawstwie. Tradycyjnie nie obsadzone są miejsca na fizyce, geologii, informacji naukowej i bibliotekoznawstwie. Sporo indeksów do rozdania jest jeszcze na Wydziale Filologicznym, a także na studiach prowadzonych w języku angielskim, m.in. biotechnology, politologii. Dokładny terminarz rejestracji kandydatów znajduje się na stronie internetowej Uniwersytetu Wrocławskiego.

Politechnika Wrocławska proponuje jeszcze indeksy na studia I stopnia na sześciu kierunkach: chemii, fizyce, ochronie środowiska, telekomunikacji, technologiach chemicznych oraz elektronice i telekomunikacji.

- We Wrocławiu na tych kierunkach mamy jeszcze wolne około sto miejsc, ale nabór trwa także w ośrodkach zamiejscowych Politechniki Wrocławskiej – mówi Anetta Stypułkowska, szefowa Działu Rekrutacji PWr.

Do 15 września można jeszcze wpisać się na studia na Uniwersytecie Przyrodniczym. Do wyboru jest 15 kierunków. Do wyboru m.in. architektura krajobrazu (tu rejestracja do 9 września), biotechnologia, zootechnika, medycyna roślin, bioinformatyka, agrobiznes.

w

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl