wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

16°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 04:30

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Studenci! Dziś Wielkie Otrzęsiny Wrocławia!
Studenci! Dziś Wielkie Otrzęsiny Wrocławia!

Studenckie Wielkie Otrzęsiny Wrocławia już 8 października

Dyskoteki, koncerty, pokazy tańca, karaoke i dziesiątki innych atrakcji w kilkunastu klubach czekają na nowych i starych studentów podczas Wielkich Otrzęsin Wrocławia, które w środę 8 października.

Reklama

Tegoroczne WOW to już dziewiąta edycja imprezy organizowanej z okazji nowego roku akademickiego. Całonocne studenckie zabawy odbywają się w kilku największych miastach. Zasady się nie zmieniają: bilet kupiony w jednym klubie uprawnia do wejścia do kilkunastu innych lokali, barów i dyskotek, które znalazły się na imprezowej mapie Wrocławia. Co roku bierze w nich udział co najmniej kilkanaście tysięcy młodych osób.

Na Wielkie Otrzęsiny Wrocławia organizatorzy przygotowują wiele atrakcji, niespodzianek i konkursów, których w typowy imprezowy weekend aż tyle nie ma. Wśród tegorocznych propozycji są m.in.: karaoke, koncerty, pokazy tańca towarzyskiego i żonglerki oraz konkursy, w których wygrać można kursy językowe, karnety na ścianki wspinaczkowe, do klubów squasha oraz do szkół tańca.

Bilety na WOW można kupić w domach studenckich, w siedzibach samorządów i organizacji studenckich oraz w punktach sprzedaży Eventim w dniu imprezy studenci zapłacą za wejściówki 20 zł, osoby bez legitymacji studenckiej 25 zł.

w

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl