wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

24°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 12:40

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Wioślarska Ósemka PWr szuka zawodników
Wioślarska Ósemka PWr szuka zawodników

Ósemka to jedna z najbardziej utytułowanych drużyn wśród akademickich zespołów sportowych z Wrocławia. Wioślarze z Politechniki mają na koncie udział w regatach w Londynie i Wiedniu. Trwa nabór do sekcji.

Reklama

Opiekunem i trenerem Ósemki jest Paweł Rańda, wioślarz, medalista olimpijski, który ostatni sezon ocenia jako bardzo udany. Wrocławianie wzięli udział w regatach w Londynie, Wiedniu, Splicie, wystartowali także w Odra River Cup, organizowany we Wrocławiu. W klasyfikacji uczelni technicznych są na pierwszym miejscu, natomiast w Akademickich Mistrzostwach Polski zajęli trzecie miejsce.

Trwa nabór nowych zawodników do sekcji wioślarskiej, studentek i studentów. Dla wielu osób, które zgłaszają się do Ósemki, to często pierwsza okazja na kontakt z wioślarstwem wyczynowym. Dla wielu z nich obciążanie treningami jest ponad siły, dlatego w zespole jest duża rotacja.

Informacje o zasadach rekrutacji do Ósemki PWr można uzyskać za pośrednictwem funpage’a sekcji lub pisząc na adres: [email protected].

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl