wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

16°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 09:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. WCA
  4. Dni Aktywności Studenckiej na Politechnice Wrocławskiej już 16 marca 2023 r.
Dni Aktywności Studenckiej na Politechnice Wrocławskiej już 16 marca 2023 r.

Już 16 marca, w godzinach 9:00 - 16:00, na Politechnice Wrocławskiej odbędzie się kolejna edycja Dni Aktywności Studenckiej, organizowanych przez Samorząd Studencki PWr. Jest to uwielbiane przez studentów wydarzenie, na którym koła naukowe, agendy kultury oraz organizacje studenckie mają okazję wyjść do studentów i zachęcić ich do aktywnego studiowania.

Reklama

Nie wiecie czym zajmuje się koło naukowe, organizacja lub agenda kultury, do której chcecie dołączyć? Przychodzimy z pomocą!

W ramach Dni Aktywności Studenckiej, odbędą się prelekcje, w trakcie których będziecie mogli lepiej poznać działalność i osiągnięcia kół naukowych, organizacji i agend kultury.

Tegoroczna edycja jest wyjątkowa, ponieważ we współpracy z Wrocławskim Centrum Akademickim, DAS otwiera drzwi kultowego “Serowca” (bud. C-13) również dla licealistów, którzy będą mieli okazję wziąć udział w wielu konkursach i prelekcjach, porozmawiać ze studentami oraz przekonać się, że studiowanie na Politechnice nie kończy się na nauce!

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj:

https://www.facebook.com/DniAktywnosciStudenckiej

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl