wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

3°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 21:00

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Wakacyjne staże w AB
Wakacyjne staże w AB

Wrocławska spółka AB, jeden z największych dystrybutorów elektroniki i sprzętu AGD w Europie, rozpoczyna nabór stażystów. Dla osób bez doświadczenia zawodowego to najlepszy sposób na zdobycie cenionej na rynku pracy wiedzy, a dla najlepszych stażystów – okazja do rozpoczęcia kariery zawodowej.

Reklama

Staż to dobry sposób na zdobycie cennego doświadczenia i start w nowym miejscu. W naszej firmie studenci dość często stają się członkami zespołu już po zakończeniu programu stażowego – mówi Andrzej Bilski, dyrektor ds. personalnych AB SA. Wyjaśnia, że zatrudnienie stażysty to dla pracodawcy bezpieczne i sprawdzone rozwiązanie. – W przeciwieństwie do rekrutacji zewnętrznej, pracodawca ma do czynienia z osobą, którą zdążył już poznać. Miał okazję ją obserwować przy wykonywaniu zadań. To duży atut – przekonuje.

Jak aplikować?

Ważna informacja - staże są płatne. Aby aplikować, wystarczy wypełnić formularz na stronie firmy. Można też wysłać swoje CV na adres: [email protected] w tytule wpisując "Stażysta". Programy stażowe w AB skierowane są głownie do studentów ostatnich lat studiów.

Spółka została wyróżniona nagrodą Biznesowego Partnera Roku w kategorii „Praktyka Roku” przez wrocławskich studentów Wyższej Szkoły Bankowej. Celem konkursu było wyłonienie liderów pod względem atrakcyjności praktyk studenckich skierowanych do studentów Wyższych Szkół Bankowych na regionalnych rynkach pracy. W głosowaniu brano pod uwagę m.in. dopasowanie praktyk do specjalności i kierunków studiów, a także dbałość o ich realizację zgodną z wcześniej ustalonym programem.

W 2013 roku firma AB otrzymała tytuł Odpowiedzialnego Pracodawcy 2013. Głównym kryterium, jakim kierowano się przy wyborze laureatów, była przede wszystkim wysoka jakość zatrudnienia, w skład której wchodzą między innymi takie czynniki jak: przestrzeganie prawa pracy, przestrzeganie przepisów BHP, możliwość podnoszenia kwalifikacji pracowników, system motywacyjny, reputacja firmy czy dynamika zatrudnienia.

materiały prasowe

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl