wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

25°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 14:20

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Visiting Professors – profesor Friedrich Paulsen we Wrocławiu
Visiting Professors – profesor Friedrich Paulsen we Wrocławiu

Profesor Friedricha Paulsen, Prorektor z Uniwersytetu Friedrich-Alexander Erlangen-Nürnberg w Niemczech, odwiedzi Wrocław w dniach 12 - 15 października na zaproszenie Uniwersytetu Medycznego.

Reklama

Katedra Anatomii Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu serdecznie zaprasza na otwarte wykłady, seminaria i warsztaty jednego z najbardziej cenionych w Europie specjalistów w dziedzinie anatomia człowieka, neuroanatomii, biologii komórki oraz badań nad układem łzowym człowieka - Profesora Friedricha Paulsena, Prorektora z Uniwersytetu Friedrich-Alexander Erlangen-Nürnberg w Niemczech.

Szczegółowy program wydarzeń publikujemy w załączniku.

Program Visiting Professors powstał z inicjatywy Prezydenta Wrocławia oraz Kolegium Rektorów Uczelni Wrocławia i Opola. Daje możliwość wymiany myśli, idei i doświadczeń między naukowcami z Wrocławia, a zagranicznymi gośćmi - wzbogacając w ten sposób wrocławskie środowisko naukowe i nadając mu międzynarodowy charakter. A dla Wrocławian to niepowtarzalna okazja do wzięcia udziału w wykładach i warsztatach prowadzonych przez wybitne osobistości.

Wrocławskie Centrum Akademickie jest partnerem Programu Visiting Professors.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl