wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

8°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 04:05

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Uniwersytet i Politechnika kuszą kandydatów

Na Politechnice Wrocławskiej najwięcej będzie się działo w czwartek 13 marca i w piątek 14 marca. W holu Zintegrowanego Centrum Studenckiego (popularny Serowiec, Wybrzeże Wyspiańskiego 23-25) stanie punkt informacyjny dla kandydatów na studia. W programie dni otwartych są prelekcje, pokazy, spotkania z wykładowcami i studentami. Szczegółowy plan spotkań na poszczególnych wydziałach znajduje się na stronie internetowej: www.rekrutacja.pwr.edu.pl.

W piątek 14 marca spotkania informacyjne zaplanowano także w zamiejscowych ośrodkach Politechniki w Wałbrzychu, Legnicy i Jeleniej Górze.

Natomiast na Uniwersytecie Wrocławskim „drzwi otwarte” rozpoczną się w najbliższy weekend od Wydziału Filologicznego. Na pytania o zasady studiowania, warunki nauki i wymagania stawiane kandydatom odpowiadać będą wykładowcy germanistyki, filologii indyjskiej i kultury Indii, filologii klasycznej, polonistyki, judaistyki, bibliotekoznawstwa i kultury i praktyki tekstu. Szczegółowy terminarz spotkań na stronie internetowej: www.uni.wroc.pl.

wto

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl