wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

28°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 12:05

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. UE: Studenci rozdają The Bestory 2014

Po raz trzynasty rozdane zostaną The Bestory. To nagrody dla najpopularniejszych wykładowców przyznawane przez studentów Uniwersytetu Ekonomicznego. Zabawę organizuje Niezależne Gazeta Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego B.e.s.t.

- Wyróżnienia przyznawane są w siedmiu kategoriach, ale co roku wybieramy inny motyw przewodni, dlatego co roku nagrody odpowiednio inaczej się nazywają – wyjaśnia Jan Tyc, organizator plebiscytu. – W ubiegłym roku motywem przewodnim był serial „Star Wars”, w tym roku są to postaci z opowieści o piratach.

Najlepszy promotor to Kapitan Czarnobrody, wykładowca z największą wiedzą – Stary Wilk Morski, najlepszy sportowiec – Mistrz Abordażu, najbardziej elegancko ubiera się Kapitan Hak, a osoba z wyróżniającym się poczuciem humoru to Jack Sparrow, Bosman odpowiada za administrację, zaś Sindbad Żeglarz to The Bestor wybrany spośród pracowników Studium Języków Obcych.

Studenci do końca marca głosowali na wykładowców nominowanych w poszczególnych kategoriach. Uroczystość rozdania nagród rozpocznie się w środę 9 kwietnia o godz. 11.30 w auli P1 w kampusie przy ul. Komandorskiej.

wto

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl