wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

8°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 04:15

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Sprawdź, czy możesz być aktorem

Konsultacje dla kandydatów na studia na Wydziale Aktorskim i Wydziale Lalkarskim zaplanowano na sobotę 17 maja w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej we Wrocławiu.

Podczas spotkania z wykładowcami: aktorami, specjalistami od wymowy, ruchu scenicznego, tańca można porozmawiać o zasadach obowiązujących podczas egzaminów do szkoły teatralnej oraz studiów aktorskich.Przyszli aktorzy będą mieli okazję do zaprezentowania wiersza, fragment tekstu prozatorskiego oraz piosenki. To szansa na uzyskanie oceny profesjonalistów i nadrobienie ewentualnych niedoskonałości przed egzaminami, które odbędą się na przełomie czerwca i lipca.

Bezpłatne konsultacje w sali 027 w siedzibie PWST (ul. Braniborska 59) w sobotę 17 maja. Dla kandydatów na studia aktorskie w godz. 14.30-16.00, dla kandydatów na studia na Wydziale Lalkarskim w godz. 16.15-17.45.Kandydaci na studia w szkole teatralnej powinni zarejestrować się najpóźniej do 31 maja.

wto

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl