wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

23°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 12:25

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Summer Trainee, czyli wakacyjne praktyki w Nokii
Summer Trainee, czyli wakacyjne praktyki w Nokii

Wrocawskie Centrum R&D Nokia Networks oferuje płatne praktyki dla studentów. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 maja.

Reklama

Europejskie Centrum Inżynierii i Oprogramowania Nokia Networks we Wrocławiu organizuje dla studentów płatne wakacyjne praktyki. Rekrutacja już się rozpoczęła, a zgłoszenia można wysyłać do 10 maja. Najlepsi uczestnicy będą mogli liczyć na kontynuację swojej kariery w Nokii.

Program płatnych praktyk zależy od wiedzy każdego uczestnika. Możliwe jest poszerzenie swojej wiedzy zarówno w zakresie programowania w językach: C/C++, Java, JavaScript, Python oraz  integracji i testowania, czy w obszarach związanych ze wsparciem technicznym.

Do programu Summer Trainee mogą zgłosić się studenci, którzy ukończyli minimum drugi rok studiów licencjackich/inżynierskich oraz studenci studiów magisterskich z kierunków: informatyka, telekomunikacja, automatyka, robotyka lub osoby nieposiadające wykształcenia kierunkowego, ale dysponujące wymaganym poziomem wiedzy z zakresu objętego tematyką praktyk.

W tym roku program wakacyjnych praktyk będzie realizowany od 1 lipca do 30 września, w wymiarze 40 godzin tygodniowo. Dla osób zameldowanych poza Wrocławiem oraz niebędących studentami wrocławskich uczelni oprócz wynagrodzenia za praktyki, przewidziany jest bonus w postaci dodatku finansowego.

Rekrutacja już ruszyła i potrwa do 17 czerwca, natomiast zgłoszenia do programu można przesyłać do 10 maja. Więcej informacji.

O Nokii

Nokia inwestuje w technologie umożliwiające komunikowanie się miliardów urządzeń na całym świecie. Działalność firmy skupia się na trzech obszarach biznesowych: oprogramowanie, sprzęt oraz usługi dla infrastruktury sieciowej, które dostarczane są poprzez dział Nokia Networks; inteligentne systemy lokalizacyjne dostarczane przez HERE oraz rozwój zaawansowanych technologii i ich licencjonowanie, którymi zajmuje się dział Nokia Technologies. Każdy z wymienionych działów jest liderem w swojej dziedzinie.

materiały prasowe

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl