wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

5°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 17:21

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Studenckie Forum Business Centre Club
Studenckie Forum Business Centre Club

źródło: Studenckie Forum Business Centre Club

Można zdobyć pierwsze doświadczenie w takich obszarach jak zarządzanie, pozyskiwanie sponsorów czy współpraca z mediami - rozpoczęła się wiosenna rekrutacja do organizacji Studenckie Forum Business Centre Club.

Reklama

16 lutego, rozpoczęła się wiosenna rekrutacja do organizacji Studenckie Forum Business Centre Club. Zgłoszenia przyjmowane będą do 1 marca.

Studenckie Forum BCC to organizacja dla wszystkich studentów, którzy chcą rozwijać swoje zdolności i pasje w kategorii szeroko rozumianego biznesu. W ten sposób można zdobyć pierwsze doświadczenie w takich obszarach jak zarządzanie, pozyskiwanie sponsorów czy współpraca z mediami. Członkowie organizacji mogą spełniać się w działach Human Resources, Public Relations&Marketing i IT. Mogą też uczestniczyć w projektach takich jak: „Przedsiębiorcza Kobieta”, „Festiwal Boss”, „Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości”, czy przyczyniać się do tworzenia czasopisma „Business Code”.

Jak zostać członkiem Studenckiego Forum BCC – szczegóły tutaj.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl