wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

7°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: poniżej normy

Dane z godz. 01:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
 1. wroclaw.pl
 2. Akademicki Wrocław
 3. Aktualności
 4. Studencki Nobel 2017 – zgłoś się do konkursu dla najlepszych studentów
Studencki Nobel 2017 – zgłoś się do konkursu dla najlepszych studentów

Niezależne Zrzeszenie Studentów zapowiada kolejną edycję ogólnpolskiego konkursu Studencki Nobel. Lokalny, wrocławski etap konkursu dla najlepszych i najaktywniejszych w jednej z ośmiu kategorii organizuje NZS Uniwersytetu Ekonomicznego. Właśnie trwa przyjmowanie zgłoszeń. Może to szansa dla ciebie? Zgłoś się – do 15 kwietnia.  

Reklama

Tych osiem kategorii, w których mogą się sprawdzić uczestnicy, konkursu to:

 • Nauki przyrodnicze i energetyka
 • Technologia informacyjna (IT)
 • Medycyna i farmacja
 • Fizyka i astronomia
 • Sztuka
 • Dziennikarstwo i literatura
 • Nauki społeczno-ekonomiczne
 • Działacz

Kategoria wymieniona jako ostatnia, czyli Działacz, jest zwłaszcza dla tych, którzy nie mają w indeksie samych piątek, ale są świetnymi aktywistami – bo tą drogą podążając, również można w życiu odnosić duże sukcesy. 

Etap regionalny konkusu wyłania tych, którzy staną też do rywalizacji na szczeblu krajowym. W finałowej fazie, w Warszawie, uczestnicy prezentują się przed komisją konkursową, która wybierze spośród najzdolniejszych i najaktywniejszych studentów w kraju. Studenccy nobliści są nagradzani na uroczystej Gali Finałowej –  poza dyplomem są też cenne nagrody, w tym pieniężne i sprzęt elektroniczny.

NZS zachęca do udziału w rywalizacji – zgłoszenia do Studenckiego Nobla 2017 można przesyłać do 15 kwietnia na formularzu konkursowym.  Jeżeli masz średnią ocen powyżej 4,0 z dotychczasowego przebiegu swoich głównych studiów i poniżej 28 lat, bez przeszkód możesz statować po tytuł i nagrody. 

Szczegóły regulaminu do wglądu tutaj.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl