wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

11°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 19:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Ruszają studenckie obozy integracyjne
Ruszają studenckie obozy integracyjne

Nowi studenci na swoje pierwsze Juwenalia muszą czekać do maja, na razie bawią się na obozach adaptacyjnych

Samorządy studentów wrocławskich przygotowały dla pierwszoroczniaków obozy adaptacyjne, które tradycyjnie odbywają się na przełomie sierpnia i września

Reklama

Czterystu studentów Politechniki Wrocławskiej od poniedziałku 1 września czas spędzać będzie nad Jeziorem Ostrowskim w Przyjezierzu koło Włocławka. W planach są gry i zabawy, turnieje sportowe, ale także warsztaty m.in. taneczne, kuglarskie, akrobatyczne, dziennikarskie, a także masażu tajskiego i klasycznego.

Aktywny tydzień w uczelnianym ośrodku żeglarskim w Olejnicy spędzą studenci Akademii Wychowania Fizycznego. W planach są przede wszystkim szkolenia i zabawy nad wodą.

Odmienne klimaty będą panowały podczas Adapciaka organizowanego przez starszyznę studencką Uniwersytetu Ekonomicznego. Od soboty 30 sierpnia nowi studenci UE bawić się będą w Głuchołazach. W planach są spotkania integracyjne z przedstawicielami władz uczelni oraz studentami starszych roczników. Poza tym organizatorzy szykują: biegi nocne, paintball, wycieczki krajoznawcze do Czech oraz rajdy górskie, spotkanie z ciekawym człowiekiem, a także codzienne zabawy tematyczne.

Dwa tygodnie (od 3 do 17 września) potrwa obóz adaptacyjny w Białym Dunajcu, który już po raz 31. organizują duszpasterstwa akademickie z Wrocławia i Opola.Co roku bierze w nim udział około tysiąca osób. Czas spędzają na górskich wyprawach, rozgrywkach sportowych, spotkaniach z ciekawymi gośćmi. W planie jest także festiwal piosenki wszelakiej, pielgrzymka do sanktuarium maryjnego na Wiktorówkach oraz rekolekcje.

w

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl