wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 21:00

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Rozpoczyna się ocena wniosków zgłoszonych do Programu FAST!
30 kwietnia zakończyliśmy nabór do kolejnej, trzeciej edycji Funduszu Aktywności Studenckiej.
30 kwietnia zakończyliśmy nabór do kolejnej, trzeciej edycji Funduszu Aktywności Studenckiej.

30 kwietnia zakończyliśmy nabór do kolejnej, trzeciej edycji Funduszu Aktywności Studenckiej. Wszystkie wnioski przeszły już weryfikację formalną, a za kilka dni prace rozpocznie komisja, oceniająca zgłoszone projekty.

Reklama

Fundusz Aktywności Studenckiej (FAST) to program miejski - realizowany przez Wrocławskie Centrum Akademickie - skierowany do kół naukowych i nieformalnych grup studenckich, działających na wrocławskich uczelniach, które chcą realizować autorskie projekty, również interdyscyplinarne.

Ilość wniosków które wpłynęły w bieżącej edycji wskazuje na to, że Program cieszy się coraz większą popularnością w środowisku akademickim.

„Bardzo cieszymy się z tak dużego zainteresowania naszych Programem. Do tegorocznej edycji studenci zgłosili aż 101 wniosków! Komisja z dużą uwagą i zainteresowaniem przyjrzy się wszystkim pomysłom, również tym związanym z osobą i twórczością Tadeusza Różewicza” – komentuje Anna Gil, koordynator Programu.

Ze względu na tak dużą liczbę aplikacji, komisja oceniające zgłoszone projekty obradować będzie przez dwa dni - 14  i 15 czerwca.

W związku z tym mamy też ważną informację dla wszystkich zainteresowanych wynikami naboru.

Ogłoszenie listy laureatów Programu nastąpi nieco później niż zakładał wstępny harmonogram – najpóźniej do 30 czerwca.

Za niedogodności z tym związane przepraszamy i jednocześnie informujemy, że od razu po publikacji wyników naboru do bieżącej edycji Programu, będziemy kontaktować się z nagrodzonymi kołami naukowymi w celu podpisania umowy dotacyjnej, tak, aby laureaci mogli jak najszybciej rozpocząć prace nad wyróżnionymi projektami.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl