wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

20°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 14:30

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Politechnika: zaczęła się rejestracja kandydatów na studia
Politechnika: zaczęła się rejestracja kandydatów na studia

Politechnika Wrocławska, siedziba Wydziału Architektury, fot. www.wroclaw.pl

Politechnika Wrocławska rozpoczęła rejestrację kandydatów na studia. Do wyboru 52 kierunki, w tym cztery nowe i cztery prowadzone w języku angielskim.

Reklama

Na pierwszy rok studiów uczelnia przyjmie 7248 osób. – W naszej ofercie są też kierunki na II stopniu studiów oraz możliwość wybrania nauki niestacjonarnej. To dodatkowe tysiąc miejsc i nauka głównie w języku angielskim – mówi Anetta Stypułkowska, kierownik Działu Rekrutacji PWr.

Sprawdź nowe kierunki studiów we Wrocławiu

Nabór do 7 lipca

Kandydaci muszą się rejestrować za pomocą systemu elektronicznego. Nabór potrwa do 7 lipca. Wyniki kwalifikacji ogłoszone zostaną dwa dni później.

Uwaga, ten termin nie dotyczy osób, które przymierzają się do studiów na architekturze. One muszą się zgłosić do 15 czerwca. Jeszcze w czerwcu – w formule online – będą miały egzamin z rysunku. Natomiast 20 lipca wystartuje drugi nabór, a dla tych, którzy będą poprawiali oceny z matury, planowana jest trzecia rekrutacja – rozpocznie się 6 września.

Rejestracja na innych uczelniach

Spośród największych wrocławskich szkół wyższych rejestrację kandydatów na studia rozpoczęły już: Uniwersytet Przyrodniczy i Uniwersytet Ekonomiczny. Uniwersytet Wrocławski startuje z zapisami 1 czerwca, a Uniwersytet Medyczny 24 maja.

Pwr/w

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl