wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

21°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 11:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Politechnika: Trwają 25. Akademickie Targi Pracy
Politechnika: Trwają 25. Akademickie Targi Pracy

Dwudziesta piąta edycja Akademickich Targów Pracy rozpoczęła się we wtorek 8 marca w C-13. Podczas dwudniowej imprezy prezentuje się blisko 80 firm.

Reklama

Targi organizowane przez Biuro Karier PWr i Fundacje Manus odbywają się od trzynastu lat, dwa razy w roku – wiosną i jesienią. Umożliwiają one studentom nawiązanie współpracy z firmami oraz zapoznanie się z aktualnymi ofertami praktyk, pracy czy staży. Dla pracodawców to doskonała okazja do wymiany informacji dotyczących wymagań stawianych w procesie rekrutacyjnym.

Podczas marcowej edycji swoją ofertę studentom zaprezentują między innymi takie firmy jak: Credit Suisse, Nestle, 3M, PCC Rokita, Whirlpool, Techland, McKinsey&Company, Eurobank, Elektrobudowa, Nokia, Cargill, IBM, Credit Agricole, Amazon, Autoliv, KGHM Polska Miedź, Volkswagen czy Wabco.

– Ze strony pracodawców zainteresowanie udziałem w imprezie od lat utrzymuje się na wysokim poziomie. W tej edycji wolne miejsca skończyły nam się już w styczniu i niestety zmuszeni byliśmy odmawiać firmom, które zgłaszały się w ostatniej chwili – mówi Anita Pelak z Fundacji Manus, koordynatorka targów.

Z okazji jubileuszu imprezy przygotowane zostały specjalne atrakcje dla wszystkich uczestników, dla wystawców przygotowywany jest natomiast okolicznościowo tort.

Targi odbywają się w dniach 8-9 marca w godzinach od 9.30 do 16.00 w C-13 przy Wybrzeżu Wyspiańskiego. Każdą edycję odwiedza około 14 tysięcy osób.

Pwr/t

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl